do początku mapa serwisu kontakt  
AKTUALNOŚCI
BADMINTON - SZKOŁY PODSTAWOWE

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W BADMINTONIE W RAMACH „IGRZYSK DZIECI” I „IGRZYSK MŁOZIEZY SZKOLNEJ” 2019/2020

09.10.2019 roku w Osjakowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Badmintonie szkół podstawowych w ramach „Igrzysk Dzieci” i „Igrzysk Młodzieży Szkolnej” 2019/2020.

 

Organizatorami zawodów byli:

  • Szkoła Podstawowa w Osjakowie,
  • PSZS w Wieluniu,
  •  PMDKiS w Wieluniu.

 

Uroczystego otwarcia zawodów oraz wręczenia dyplomów i pucharów dla najlepszych zespołów dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Osjakowie Pani Hanna Kołodziej.

Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego w Osjakowie Pani Aneta Godyń.

Do finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane w Pabianicach 30.10.2019 roku awans uzyskały szkoły: „Igrzyska Dzieci” SP Osjaków i SP Pątnów w „Igrzyskach Młodzieży Szkolnej” SP Mierzyce i SP Pątnów.

 

„IGRZYSKA DZIECI”

Dziewczęta:

 

Lp.

Szkoła

1

2

3

4

5

PKT

SETY

M

1

MIERZYCE

X

3:2

1:3

0:3

3:0

4

7:8

III

2

OSJAKÓW

2:3

X

1:3

0:3

3:1

2

7:10

IV

3

PĄTNÓW

3:1

3:1

X

3:1

3:0

8

12:3

I

4

STRUGI

3:0

3:0

1:3

X

3:0

6

10:3

II

5

TOPORÓW

0:3

1:3

0:3

0:3

X

0

1:12

V

 

 

 

 


 

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

  1. SP PĄTNÓW
  2. SP STRUGI
  3. SP MIERZYCE
  4. SP OSJAKÓW
  5. SP TOPORÓW

reprezentacja SP Pątnów:

Błach Maria

Dydyna Maja

Mosiała Natalia

 

Opiekun: Sabina Bąk

 

Chłopcy:

 

Lp.

Szkoła

1

2

3

4

PKT

SETY

M

1

TOPORÓW

X

2:3

0:3

0:3

3

2:9

IV

2

MIERZYCE

3:2

X

0:3

3:1

5

6:6

II

3

OSJAKÓW

3:0

3:0

X

3:0

6

9:0

I

4

PĄTNÓW

3:0

1:3

0:3

X

4

4:6

III

 

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

  1. SP OSJAKÓW
  2. SP MIERZYCE
  3. SP PĄTNÓW
  4. SP TOPORÓW

reprezentacja SP Osjaków:

 

Barański Oliwier

Lipiński Krzysztof

Szymański Ignacy

 

Opiekun: Aneta Godyń

 

 

„IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”

 

Dziewczęta:

 

Lp.

Szkoła

1

2

3

4

PKT

SETY

M

1

PĄTNÓW

X

3:0

3:0

3:2

6

9:2

I

2

TOPORÓW

0:3

X

0:3

0:3

3

0:9

IV

3

OSJAKÓW

0:3

3:0

X

0:3

4

3:6

III

4

MIERZYCE

2:3

3:0

3:0

X

5

8:3

II

 

 

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

  1. SP PĄTNÓW
  2. SP MIERZYCE
  3. SP OSJAKÓW
  4. SP TOPORÓW

reprezentacja SP Pątnów:

Chrabańska Julia

Kowalik Anna

Micota Zuzanna

 

Opiekun: Gabriela Kalemba

 

Chłopcy:

 

Lp.

Szkoła

1

2

3

4

PKT

SETY

M

1

PĄTNÓW

X

3:0

3:0

0:3

5

6:3

II

2

TOPORÓW

0:3

X

3:1

0:3

4

3:7

III

3

OSJAKÓW

0:3

1:3

X

0:3

3

1:9

IV

4

MIERZYCE

3:0

3:0

3:0

X

6

9:0

I

 

 

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

  1. SP MIERZYCE
  2. SP PĄTNÓW
  3. SP TOPORÓW
  4. SP OSJAKÓW

reprezentacja SP Mierzyce:

Dziadak Oliwier

Jakubiszyn Patryk

Napieraj Filip

 

Opiekun: Piotr Urbanek

 

 

 

 

koordynatorzy SZS w Wieluniu

Michał Janik, Sylwester Wolny