do początku mapa serwisu kontakt  
AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

  

Kartka Świąteczna, Boże Narodzenie

 

 


ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY ZARZĄD POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIAZKU SPORTOWEGO W WIELUNIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
FINAŁ WOJEWÓDZKI w SZACHACH DRUŻYNOWYCH - "ID" oraz "IMS"

Bardzo dobrze wypadli reprezentanci powiatu wieluńskiego podczas Finału Wojewódzkiego w Szachach Drużynowych. Zawody zostały rozegrane 18 grudnia w Zgierzu. W starszej kategorii "Igrzyskach Młodzieży Szkolnej" v-ce Mistrzem Województwa Łódzkiego została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skomlinie w składzie: Matyjasek Michalina, Matys Krzysztof, Słonina Adam, Świątek Kamil. W młodszej kategorii - "Igrzyskach Dzieci" na 6 miejscu uplasowała się Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, a na 10 - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu. GRATULACJE !!!!

 
LICEALIADA 2018/19 - PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 12 i 13.12.2018 r. w Zduńskiej Woli odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa  Szkół  Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców organizowanych w ramach Licealiady 2018/19.  W rywalizacji chłopców bezkonkurencyjne okazały się reprezentacje szkół wieluńskich. Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Wieluniu : Maciej Malecha, Kacper Majtyka i Cyprian Małecki  pod opieką Aleksandry Marcinkowskiej wygrali te zawody,  a Chłopcy z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu zajęli 2 miejsce.

W rywalizacji dziewcząt, reprezentantki II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Korczaka w Wieluniu zajęły 3 miejsce , a dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Wieluniu zajęły 4 miejsce.

Więcej informacji  - w zakładce " SZS SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE"

 

 
"ID i IMS 2018/2019" - szachy drużynowe

12 grudnia w PMDKiS w Wieluniu zostały rozegrane Półfinały Wojewódzkie w Szachach Drużynowych. Trzy zespoły z powiatu wieluńskiego awansowały do Finału Województwa Łódzkiego:w młodszej grupie - SP 5 Wieluń i PSP Biała, a w starszej - SP Skomlin.

więcej
 
LICEALIADA 2018/19 -Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w szachach drużynowych

W dniu 07.12.2018 r. w budynku Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu odbyły się pierwsze Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2018/19. Bezkonkurencyjną drużyną była reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Korczaka w Wieluniu i wywalczyła awans do Finałów Mistrzostw Województwa , które odbędą się 19.12.2018 r.  w Zespole Szkół nr 2 im. J. Długosza w w Wieluniu.

 
LICEALIADA 2018/19 - PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

W dniu 05.12.2018r. na Pływalni Krytej  w Sieradzu odbyły się zawody Półfinałowe Mistrzostw Województwa  Łódzkiego Szkół  Ponadgimnazjalnych  w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców W kategoriach dziewcząt i chłopców brązowe medale wywalczyli reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

 

Więcej informacji  - w zakładce " SZS SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE"

 
LICEALIADA 2018/19 - MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 03 i 04.12.2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Organizatorami zawodów był PSZS w Wieluniu, PMDKiS i Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu. W kategorii dziewcząt zawody wygrały reprezentantki II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu, a w rywalizacji chłopców zawody wygrała reprezentacja  z I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu.

 

Więcej informacji  - w zakładce " SZS SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE"

 
SZACHY DRUŻYNOWE - "ID" oraz "IMS"

Podczas Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Szachach Drużynowych rozegranych 3 grudnia w PMDKiS w Wieluniu, w starszej kategorii - "Igrzysk Młodzieży Szkolnej" wygrała Szkoła Podstawowa w Skomlinie. Natomiast w młodszej grupie - "Igrzyskach Dzieci" zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej.

więcej
 
LICEALIADA 2018/19 - MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU

W dniu 30.11.2018 r. na Pływalni Krytej przy ul. POW w Wieluniu dzięki uprzejmości WOSiR  zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół  Ponadgimnazjalnych w pływaniu  dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt i chłopców najlepszymi okazały się reprezentacje

 I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki  w Wieluniu. 

Reprezentacje I liceum i Zespołu Szkół nr 1 awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa, które odbędą się 05.12.2018r. w Sieradzu.

 

Więcej informacji  - w zakładce "SZS SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE"

 

 
"IGRZYSKA DZIECI 2018/2019" - MINIPIŁKA RĘCZNA dziewcząt

Podczas Półfinału Wojewódzkiego w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt rozegranego 28 października w Białej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego. Szkoła Podstawowa z Pątnowa zajęła IV miejsce.

Więcej w zakładce: "IGRZYSKA DZIECI"

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   następny  >>