do początku mapa serwisu kontakt  
AKTUALNOŚCI
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU WIELUŃSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I GIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

07.10.2015 roku na terenie ośrodka rekreacyjnego „Zacisze” w Konopnicy rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Organizatorami zawodów była Szkoła Podstawowa w Konopnicy, Publiczne Gimnazjum
w Konopnicy SZS w Wieluniu oraz PMDK i S w Wieluniu.

Koordynatorami zawodów byli Michał Janik, Kacper Adamski i Sylwester Wolny.

Medale i dyplomy wręczali dyrektorzy Publicznego Gimnazjum w Konopnicy Małgorzata Sieniawska i Szkoły Podstawowej w Konopnicy Michał Janik

W rywalizacji dziewcząt uczestniczyło po 10 szkół podstawowych i 13 gimnazjalnych,
a w kategorii chłopców rywalizowało 11 drużyn ze szkół podstawowych
i 13 gimnazjalnych z  terenu powiatu.

W podstawówkach dziewczęta i chłopcy musieli pokonać dystans 9 x 800 metrów. Każda szkoła reprezentowana była przez 9 zawodników, po trzech uczniów z klas IV, V i VI.

W gimnazjach dystans do pokonania wynosił 800 metrów dla dziewcząt i 1000 dla chłopców. Zespół liczył  10 zawodników.

Dwa najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców reprezentować będą nasz powiat w finale rejonowym, który rozegrany zostanie 12.10.2015 w Łasku. Młodzież rywalizować będzie
z rówieśnikami z Sieradza, Łasku, Wieruszowa i Zduńskiej –Woli

 

Wyniki szkół podstawowych:

 

Dziewczęta

 

  1. SP OSTRÓWEK
  2. SP NR 4 W WIELUNIU
  3. SP NR 2 W WIELUNIU
  4. SP BIAŁA
  5. SP OSJAKÓW
  6. SP KONOPNICA
  7. SP NR 5 WIELUŃ
  8. SP BIENIĄDZICE
  9. SP MIERZYCE
  10. SP DZIETRZNIKI

 

Reprezentacja SP Ostrówek:

Daria Danielewska

Monika Kamińska

Julia Pietrzak

Julia Koziołek

Oliwia Pietrzak

Natalia Pietraszewska

Aleksandra Ferdynus

Nina Majda

Kinga Matławska

 

Opiekun: Andrzej Jażdzyk

 

Reprezentacja SP nr 4 w Wieluniu:

 

Rychlik Maja

Hałupka Julia

Urbańska Anna

Dyguda Roksana

Owczarek Agnieszka

Cywińska Kaja

Dirani Karina

Nowowiejska Wiktoria

Płuciennik Maria

 

Opiekun: Beata Kowalczyk

 

 

Chłopcy:

  1. SP NR  2 WIELUŃ
  2. SP BIAŁA
  3. SP OSJAKÓW
  4. SP NR 4 W WIELUNIU
  5. SP SKOMLIN
  6. SP PĄTNÓW
  7. SP OSTRÓWEK
  8. SP KONOPNICA
  9. SP MIERZYCE
  10. SP WIERZCHLAS
  11. SP DZIETRZNIKI

 

 

 

Reprezentacja SP nr 2 w Wieluniu:

 

Napieraj Jerzy
Sztandera Błażej
Przebierała Maks
Wolny Dawid
Karbowiak Jakub
Skupień Jakub
Raducki Przemysław
Skowroński Eliasz
Wiśniewski Jan

 

Opiekun: Leszek Pałyga

 

 

 

 

 

Reprezentacja SP w Białej:

 

Rębacz Jakub
Sułkowski Paweł
Krzywy Błażej
Lichtur Miłosz
Nowak Igor
Nowak Marcin
Juszczak Kacper
Szkop Kacper
Szamański Paweł

 

Opiekun: Krzysztof Skrzypecki

 

 

Wyniki szkół gimnazjalnych

 

Dziewczęta

 

  1. GIM. NR 1 WIELUŃ
  2. GIM. PĄTNÓW
  3. GIM. OSTRÓWEK
  4. GIM. MIERZYCE
  5. GIM. CZARNOŻYŁY
  6. GIM. MOKRSKO
  7. GIM. WIERZCHLAS
  8. GIM. OSJAKÓW
  9. GIM. NR 2 WIELUŃ
  10. GIM. BIAŁA
  11. GIM. KONOPNICA
  12. GIM. SKOMLIN
  13. GIM. DZIETRZNIKI

 

Chłopcy:

 

  1. GIM. CZARNOŻYŁY
  2. GIM. NR 1 WIELUŃ
  3. GIM. MOKRSKO
  4. GIM. NR 2 WIELUŃ
  5. GIM. MIERZYCE
  6. GIM. BIAŁA
  7. GIM. WIERZCHLAS
  8. GIM. PĄTNÓW
  9. GIM. OSJAKÓW
  10. GIM. SKOMLIN
  11. GIM. KONOPNICA
  12. GIM. OSTRÓWEK
  13. GIM. DZIETRZNIKI

 

Reprezentacja Gimnazjum w Czarnożyłach:

                       

Graczyk Szymon
Merta Jakub
Sobera Piotr
Raszewski Paweł
Sadowy Grzegorz
Galewski Miłosz
Pośpiech Szymon
Kik Krzysztof
Modrzejewski Szymon
Błaszczyk Kacper

 

Opiekun Gim. Czarnożyły: Grzegorz Rzepka

 

 

Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Wieluniu:

 

Marciniak Agnieszka
Włodarczyk Dominika
Dobroć Barbara
Orzełek Patrycja
Zawieja Monika
Tronina Paula
Wójcik Maria
Jajczak Katarzyna
Sokolak Martyna
Jasińska Patrycja

 

Opiekun Gim. Nr 1 w Wieluniu: Edyta Grabowska