do początku mapa serwisu kontakt  
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ » TERMINARZ

 

TERMINARZ

 

Imprez Sportowych PSZS w Wieluniu na rok szkolny 2019/2020

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006)

 

 

Lp.

 

Dyscyplina

(szkoła odpowiedzialna)

 

Powiatowe

 

Półfinał

 

Finał

 

1

 

Indywidualne biegi przełajowe

(SP Konopnica)

16.09.2019

Konopnica

9.30

 

25.09.2019

 

Uniejów

 

2

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(SP Osjaków)

07.10.2019

Osjaków

11.00

       15.10.2019

 

Sieradz                 11.00

23.10.2019

 

Sieradz

 

 

 

3

Tenis Stołowy

       dziewcząt

i chłopców

(SP Mierzyce)

 

 

 

 

 

21.10.2019

Mierzyce

 

  9.00

30.10.2019

 

Wieruszów 10:00

06.11.2019

 

Wieruszów

31.10.2019

 

Wieruszów 10:00

07.11.2019

 

Wieruszów

10.00

 

   4

Badminton drużynowy

(dz +chł)

10.10.2019

Osjaków

9.00

 

 

29.10.2019

 

Uniejów

 

 

 

5

Piłka ręczna

 

Dziewczęta

(SP Biała)

04.11.2019

Biała

9:00

12.11.2019

 

Wieruszów 10:00

19.11.2019

 

Piotrków Trybunalski

Piłka ręczna

 

Chłopcy

(SP Biała)

05.11.2019

Biała

9:00

13.11.2019

 

Wieluń 10:00

20.11.2019

 

Piotrków Trybunalski

 

 

 

6

Unihokej

 

Dziewcząt

(SP Biała)

17.10.2019

Biała

    9:00

25.11.2019

 

Wieruszów

10:00

04.12.2019

 

Uniejów

Unihokej

 

Chłopcy

(SP Biała)

18.10.2019

Biała

    9:00

26.11.12019

 

Wieruszów 10:00

05.12.2019

 

Uniejów

 

7

 

Szachy

(SP 5 Wieluń)

29.11.2019

PMDKiS 

w Wieluniu

             9.00

03.12.2019

 

PMDKiS

w Wieluniu 10:00

12.12.2019

 

Zgierz

 

 

 

8

Piłka siatkowa

 

Dziewczęta

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 27.02.2020

9:00

12.03.2020

 

Zduńska Wola

     10:00

17.03.2020

 

Łódź

Piłka siatkowa

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 28.02.2020

9:00

          13.03.2020

 

   Wieruszów                   10:00

18.03.2020

 

Tomaszów Mazowiecki

 

 

 

9

Koszykówka

 

Dziewczęta

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 18.03.2020

9:00

24.03.2020

 

Sieradz SP 4

10:00

01.04.2020

 

Kutno

Koszykówka

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 16.03.2020

9:00

25.03.2020

 

Sieradz SP 4

10:00

02.04.2020

 

Skierniewice

 

10

Pływanie

    (SP 4 Wieluń)

            24.10.2019

Wieluń

11.00

08.11.2019

 

Łask

11:30

14.11.2019

 

Skierniewice

 

11

 

Liga LA

   (SP Ostrówek)

21.05.2020

Ostrówek
9:00

29.05.2020

 

Sieradz MOSiR 10:00

09.06.2020

 

Sieradz MOSiR

 

 

 

 

12

Piłka nożna

 

Dziewczęta      (SP Ostrówek)

12.05.2020

Ostrówek
9:00

18.05.2020

 

Wieluń 10:00

26.05.2020

 

Pukinin

Piłka nożna

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 13.05.2020

              9:00

20.05.2020

 

Sieradz 10:00

27.05.2020

 

Pajęczno

 

 

13

Siatkówka Plażowa dziewczęta i chłopcy

(SP 2 Wieluń)

26.05.2020

     „Orlik” Wieluń

9.00

05.06.2020

 

                 Burzenin                             

10.00

15.06.2020

 

Łódź

 

14

Drużynowe Biegi Przełajowe

 

 

07.04.2020

               Zgierz

Grupy eliminacyjne do piłki nożnej (chł), koszykówki (dz +chł), siatkówki (dz + chł):

Grupa A: Gminy Wierzchlas, Osjaków, Pątnów (koordynator – Fuks Damian tel. 660 531 418 )

Grupa B: Gminy Biała, Mokrsko, Skomlin (koordynator – Wolny Sylwester tel. 503 761 648 )

Grupa C: Gminy Konopnica, Ostrówek, Czarnożyły ( koordynator – Kipigroch Arek tel.667 957 158)

Grupa D: Gmina Wieluń (koordynator – Derbis Tomek – tel.793 227 728)

Regulaminy  na stronie: www.lszs.pl                                                                                                             Nauczyciele zgłaszający się na zawody sportowe zobowiązani są do sędziowania.