do początku mapa serwisu kontakt  
LICEALIADA » TERMINARZ

 

 

 

 

 j
 

LICEALIADA 2018-2019

 

 

LP

DYSCYPLINA

(szkoła odp.)

POWIAT

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

FINAŁ

MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

  1.  

indywidualne biegi przełajowe

(II LO)

 

------

27.09.2018

Uniejów

  1.  

liga lekkoatletyczna

03.10.2018

Sieradz ,

03.10.2018

Sieradz ,

11.10.2018

Sieradz

  1.  

sztafetowe biegi przełajowe

(ZS 2)

11.10.2018

Wieluń

WOSiR  godz 12.00

17.10.2018

Łask

 

25.10.2018

Poddębice

  1.  

Badminton drużynowy

(ZS1, II LO)

Wtorki godz.15.00

-----

06.11.2018

Pabianice

  1.  

piłka ręczna

(ZS 3)

dziewczęta:

14.11.2018

Hala godz.08.30

22.11.2018

Wieluń

27.11.2018

Piotrków Trybunalski

chłopcy:

15.11.2018

Hala godz.08.30

21.11.2018

Wieluń

28.11.2018

Piotrków Trybunalski

  1.  

pływanie – sztafety

(zs 2)

30.11.2018

godz. 9.30

05.12.2018

Sieradz,

14.12.2018

Ozorków

  1.  

Szachy drużynowe

(ZS 2)

07.12.2018

PMDKiS

Godz.8.30

-----

19.12.2018

Wieluń

  1.  

tenis stołowy

drużynowy

(ZS 1)

dziewczęta:

03.12.2018

ZS 1  godz. 09.00

12.12.2018

Zduńska Wola

18.12.2018

Rawa Mazowiecka

chłopcy:

04.12.2018

ZS 1  godz. 09.00

13.12.2018

Zduńska Wola

19.12.2018

Zelów

  1.  

piłka siatkowa

 (I LO)

dziewczęta:

22.01,2019

Godz. 08.00

30.01.2019

Zduńska Wola

05.02.2019

Łódź

chłopcy:

23.01.2019

Godz. 08.00

31.01.2019

Wieluń

06.02.2019

Tomaszów Mazowiecki

  1.  

koszykówka

 (I LO)

dziewczęta:

13.03.2019

Gim 1 godz.08.30

21.03.2019

Łask

26.03.2019

Aleksandrów Łódzki

chłopcy:

14.03. 2019

Gim 1 godz.08.30

22.03.2019

Zduńska Wola

27.03.2019

Kutno

  1.  

piłka nożna

(ZS 2)

dziewczęta:

04.04.2019

ZS2 godz. 09.00

10.04.2019

Zduńska Wola

17.04.2019

Pajęczno

chłopcy:

03.04.2019

ZS2 godz. 09.00

11.04.2019

Łask

25.04.2019

Pajęczno

  1.  

Drużynowe biegi przełajowe

(ZS 3 )

13.05.2019

WOSiR

-----

21.05.2019

Zgierz

  1.  

piłka siatkowa plażowa

(ZS 1)

dziewczęta:

23.05.2019

Godz. 09.00

05.06.2019

Sieradz

12.06.2019

Łódź

chłopcy:

23.05.2019

Godz09.00