do początku mapa serwisu kontakt  
LICEALIADA » TERMINARZ

 

 

 

 

 j
 

LICEALIADA 2019-2020

 

 

LP

DYSCYPLINA

(szkoła odp.)

POWIAT

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

FINAŁ

MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

  1.  

indywidualne biegi przełajowe

(II LO)

20.09.2019

Wieluń

 godz.12:00

----

25.09.2019

Uniejów

  1.  

koszykówka 3x3 dziewcząt

----

----

03.10.2019

Łódź

  1.  

koszykówka 3x3 chłopców

----

----

04.10.2019

Łódź

  1.  

liga lekkoatletyczna

07.10.2018

Sieradz , godz. 10.00

07.10.2019

Sieradz , godz. 10.00

10.10.2019

Sieradz

  1.  

sztafetowe biegi przełajowe

(II LO)

09.10.2018

Wieluń

WOSiR  godz 12.00

15.10.2019

Sieradz

 

23.10.2019

Sieradz

  1.  

badminton drużynowy

(ZS 1)

 

dziewczęta:

29.10.2019

ZS 1 GODZ. 09.00

----

05.11.2019

Pabianice

chłopcy:

30.10.2019

ZS 1 GODZ. 09.00

  1.  

pływanie – sztafety

(ZS 2)

Dziewczęta i chłopcy:

18.10.2019

Godz.08.00

08.11.2019

Łask godz.13.00

15.11.2019

Zgierz

 

  1.  

piłka ręczna

(ZS 3)

dziewczęta:

12.11.2019

Hala godz.08.30

21.11.2019

Wieluń

27.11.2019

Piotrków Trybunalski

chłopcy:

14.11.2019

Hala godz.08.30

22.11.2019

Wieluń

28.11.2019

Łódź

  1.  

szachy drużynowe

(ZS 2)

05.12.2019

PMDKiS

Godz.8.30

-----

13.12.2019

Wieluń

  1.  

tenis stołowy

drużynowy

(ZS 1)

dziewczęta:

29.01.2020

ZS 1  godz. 09.00

06.02.2020

Zduńska Wola

11.02.2020

Zelów

chłopcy:

30.01.2020

ZS 1  godz. 09.00

07.02.2020

Zduńska Wola

12.02.2020

Łódź

  1.  

piłka siatkowa

 (I LO)

dziewczęta:

10.02.2020

Godz. 08.30

20.02.2020

Zduńska Wola

25.02.2020

Skierniewice

chłopcy:

11.02,2020

Godz. 08.30

21.02.2020

Wieluń

26.02.2020

Ozorków

  1.  

koszykówka

 (I LO)

dziewczęta:

marzec 2020

Gim 1 godz.08.30

17.03.2020

Sieradz

24.03.2020

Aleksandrów Łódzki

chłopcy:

marzec 2020

Gim 1 godz.08.30

18.03.2020

Sieradz

25.03.2020

Skierniewice

  1.  

drużynowe biegi przełajowe

(ZS 3 )

Do finału woj. awansują zwycięzcy sztafet.

----

07.04.2020

Zgierz

  1.  

piłka nożna

(ZS 2)

dziewczęta:

01.04.2020

ZS2 godz. 09.00

16.04.2020

Sieradz

21.04.2020

Pajęczno

chłopcy:

02.04.2020

ZS2 godz. 09.00

17.04.2020

Sieradz

22.04.2020

Zgierz

  1.  

piłka siatkowa plażowa

(ZS 1)

Dziewczęta i chłopcy:

28.05.2020

Godz. 09.00

03.06.2020

Sieradz

09.06.2020

Łódź

 

 

 

 j